Select...

Veokaubanduse transporditeenus: Usaldusväärsus ja paindlikkus logistikas

Meie veokaubanduse transporditeenus ühendab endas usaldusväärsuse ja paindlikkuse, et rahuldada kõiki teie logistikavajadusi. Hoolitseme selle eest, et teie kaup jõuaks õigeaegselt ja turvaliselt kohale.

Kuidas kaupa toimetatakse kohale

01

Te täidate ja esitate taotluse nõustamiseks.

02

2-4 tunni jooksul teatame täpse hinna ja kättetoimetamise tähtajad

03

Koostame vedu ja kauba kindlustuse lepingu

04

Transpordi saatmine lähtekohale

05

Me hoolitseme kogu tollivormistuse ja kauba transportimise eest.

LÕPP

Te olete oma kauba ohutult ja õigeaegselt kätte saanud.

Miks meid valida

Tolli maksimaalne optimeerimine

Meie deklarandid tunnevad hästi tolliseadustikku ja impordi ning ekspordi eripära.

Turvaline valuutakonversioon

Aitame tootja makse tasuda ja koostame sulle vajalikud dokumendid.

Expresskohaletoimetamine alates 1 kilogrammist

Oma autopargi ja otseste lepingute kaudu lennuettevõtjatega toome sinu kauba kiiresti ja soodsalt kohale.

Usaldusväärse tarnija otsimine

Me teostame kompleksset hankimist, samuti kaupade kontrollimist enne teile saatmist.

Kõikide kaupade kohaletoimetamine

Töötame kõige keerukamate kaubagruppidega.

Ladustamise konsolideerimisladud üle maailma

Meie ettevõttel on lepingud suurte hoiuladudega, kus saad konsolideerida oma saadetised.

MEIE GARANTIID

Kaupade õigeaegne kättetoimetamine

Meie garantii õigeaegse tarnimise kohta põhineb meie spetsialistide pädeval tööl ja rikkalikul kogemusel. Ekspedeerija ja kliendi vaheliste suhete loomiseks oleme välja töötanud dokumentide kogumi, milles on määratletud poolte kohustused ja ülesanded.

Teie kauba ladustamine

Meil on kaasaegne laopind, mis on mõeldud teie kauba individuaalseks paigutamiseks. Ladu on varustatud videovalve- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemiga ning hoiab olenevalt aastaajast mugavaid temperatuuritingimusi 14-22 kraadi Celsiuse järgi. Ladu on varustatud kaasaegsete seadmetega õrnaks laadimiseks ja mahalaadimiseks.

Täielik kindlustus

Kindlustuskaitse laieneb alates hetkest, mil veos võetakse vastu väljumiskohas, ja katab kogu veo perioodi, sealhulgas ümberlaadimised, vaheladustamine 60 päeva jooksul, ning kestab kuni veose lõppsihtkohta toimetamiseni.

Tõstke Teie Äri uuele tasemele koos meiega!

HELISTA

Universaalne transpordiviis

Meie igapäevaelus on maanteevedu endiselt üks kõige populaarsematest kaubaveo viisidest. Neid kasutatakse nii lühikeste vedude puhul linna piires kui ka pikamaavedudeks ja rahvusvaheliseks kaubaveoks. See universaalne transpordimeetod on jätkuvalt aktuaalne erinevates olukordades.

LVR - maanteetranspordi professionaalid

Igapäevaelus jäävad autovedu endiselt kõige populaarsemaks kaubaveo viisiks. See kehtib nii lühikeste vahemaade, näiteks linna siseselt, kui ka pikamaa- ja rahvusvaheliste kaubavedude kohta. LVR on teie usaldusväärne partner autotarnes maailmas.

Mida me kättetoimetame

FURNITURE

Toimetame kokkupandavaid ja lahtivõetavaid mööbliesemeid puidust, metallist, plastikust ja muudest materjalidest. Transpordime pehmet mööblit, komplekte ja komplekte, sisseehitatud ja korpust - ilma kriimustuste, mõlkude ja kiibideta

AUTOD

Autotootjatele ja autode edasimüüjatele asjakohane. Teostame autode kättetoimetamist autotranspordivahendite, konteinerite, treilrite ja muu transpordivahendiga

EHITUSMATERJALID

Professionaalne ja usaldusväärne kompaktsete koormate transport soodsate hindadega koos pakkimise ja lasti kontrolliga. Suur klientide baas tagab igapäevase kaubasaatmise.

TEKSTIIL

Kiire ja ohutu tekstiiltoodete kokkupandud kaupade transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Suur klientide ring tagab regulaarsed igapäevased kaubasaadetised.

KUNSTITEOSED

Usaldusväärne ja kvaliteetne kompaktselt kokku pandud kunstiajaloolise väärtusega kaupade vedu soodsate hindadega, hoolikalt pakitud ja täpselt juhitud saatmisega.

FURNITURE

Kompaktsete kokkupandud mööbliesemete transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Laialdane klientide ring tagab igapäevased kaubasaadetised.

ELEKTROONIKA

Elektroonikatoodete kompaktselt kokkupandud saadetiste kvaliteetne transport soodsate hindadega, hoolika pakendamise ja veose kontrolliga. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased kaubasaadetised.

LOOMAD

Elusloomade säästev transport soodsate hindadega, hoolikas pakendamine ja loomade seisundi jälgimine. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased saadetised.

Rahvusvahelised autovedude kaubaveod

Venemaal ja Euroopas on esmapilgul palju ettevõtteid, mis pakuvad kaubaveoteenuse korraldamist autoveoga teistesse riikidesse. Kuid praktikas selgub, et nende võimsused on ebapiisavad: nad ei sõida nendesse riikidesse, neil pole selliseid tüüpi veokeid, praegu on kõik veoautod hõivatud, peate ootama paar päeva, ja nad ei vormista kaasnevaid dokumente.

Seetõttu, kui vajate rahvusvahelisi autovedusid, pöörduge ainult usaldusväärsete transpordi- ja logistikafirmade poole. LVH tegeleb kaupade vedamisega ärilistel või isiklikel eesmärkidel. Oleme turul olnud juba aastaid, ja meie spetsialistid on tõestanud end usaldusväärsete ja pädevate partneritena, kellega on kasulik äri ajada.

Rahvusvahelised autovedude transpordid on optimaalne lahendus autoveo kiiruse, maksumuse ja sõiduki kandevõime osas. Kuid ainult siis, kui logistika on õigesti koostatud. Kaupade vedu teistesse riikidesse on alati olnud keeruline ülesanne riigi tohutu pikkuse ja teisejärgulise perifeerse teeinfrastruktuuri nõrkuse tõttu (mis tähendab kõrvalekaldumist peamistelt teedelt - Moskvast ja edasi).

Transiitautovedu on kiire, ökonoomne, turvaline ja muidugi palju mugavam kui mis tahes muud tüüpi vedu. See võimaldab saata kauba odavalt oma äripartnerile või saada temalt proove, tarnida suuri seadmeid või kiiresti riknevaid tooteid, kasutades selleks külmutuskambrit.

Hinnad sõltuvad kaubatüübist ja vajadusest lisateenuste järele. Kuid võib kindlalt öelda, et meie ettevõte võtab enda peale kõik korraldused rahvusvaheliste autovedude kaubavedude korraldamiseks ja teeb seda suurepäraselt. Konkreetne hind antakse kohe pärast vastava teabe esitamist.

Miks peaksite pöörduma just meie poole? Sest me jälgime tellimuse täitmise kvaliteeti kõigil etappidel. Teie teenistuses on kogenud, hoolikad töötajad, kes tegelevad laadimis- ja lossimistöödega. Samuti on tellimusega seotud inimene, kes jälgib kaupa. Saate teenuseid kogenud logistikult ja spetsialistilt, kes aitab ette valmistada kõik vajalikud dokumendid. Kuna reisisihtkoht ulatub riigipiiridest väljapoole, tuleb läbida tolliprotseduurid. Äri jaoks ei ole seismine kasulik, seega peab dokumentatsioon olema suurepärane, et vähendada aega tolliprotseduuridele.

Autovedude eelised

Kauba vedu autotranspordiga on saanud niivõrd populaarseks ja levinud mitte juhuslikult. Asi on selles, et neil on mitmeid vastupandamatuid eeliseid: kiirus, sääst, kontroll, liikuvus ja mitmekülgsus. Kauba saab pakkida ja saata ühe päeva jooksul. Sageli kasutatakse autotarneteid nn kombineeritud kaupade saatmiseks.

Auto on varustatud navigatsiooniseadmetega, mis võimaldavad jälgida selle asukohta kogu marsuudi ulatuses. Täiustatud süsteemid võimaldavad jälgida kaubaautode veoseid reaalajas. Enamikus riikides on maanteetranspordivõrk olemas isegi seal, kus puudub raudtee, lennujaam või merejaam. Seetõttu tehakse autotarned paljudes olukordades praktiliselt uksest ukseni.

Autovedude nüansid

Kaasaegsed veoautod on tehnoloogilised. Tegelikult on võimalik vedada veoautodega mis tahes kaupa. Piisab, kui kinnitada vastav haagis võimsa veoauto külge. Ja saate vedada nii suuri kui ka raskete või ohtlike kaupade koormaid. Tõsi, viimaste jaoks on vaja eritingimuste dokumentatsiooni ja transpordifirma kvalifitseeritud töötajaid.

Märkimisväärne osa erinevate materjalsete väärtuste kohaletoimetamisest toimub rahvusvaheliste autotarnete kaudu. Enamasti toimub see juriidiliste isikute huvides, kuid mitte alati. Eraisikud saavad samuti tellida autotransporditeenust isiklike asjade vedamiseks kontori kolimise või elukoha vahetamise korral.