Select...

Õhutransport kaupade vedu: Hetkeline kohaletoimetamine, turvalisus iga lennu ajal

Meie professionaalsed õhutransporditeenused tagavad teie kauba hetkega turvalise kohaletoimetamise igal lennuetapil. Hoolitseme kiiruse ja usaldusväärsuse eest, tagamaks, et teie kaup jõuaks õigel ajal ja tervelt kohale.

Kuidas kaupa toimetatakse kohale

01

Te täidate ja esitate taotluse nõustamiseks.

02

2-4 tunni jooksul teatame täpse hinna ja kättetoimetamise tähtajad

03

Koostame vedu ja kauba kindlustuse lepingu

04

Transpordi saatmine lähtekohale

05

Me hoolitseme kogu tollivormistuse ja kauba transportimise eest.

LÕPP

Te olete oma kauba ohutult ja õigeaegselt kätte saanud.

Miks meid valida

Tolli maksimaalne optimeerimine

Meie deklarandid tunnevad hästi tolliseadustikku ja impordi ning ekspordi eripära.

Turvaline valuutakonversioon

Aitame tootja makse tasuda ja koostame sulle vajalikud dokumendid.

Expresskohaletoimetamine alates 1 kilogrammist

Oma autopargi ja otseste lepingute kaudu lennuettevõtjatega toome sinu kauba kiiresti ja soodsalt kohale.

Usaldusväärse tarnija otsimine

Me teostame kompleksset hankimist, samuti kaupade kontrollimist enne teile saatmist.

Kõikide kaupade kohaletoimetamine

Töötame kõige keerukamate kaubagruppidega.

Ladustamise konsolideerimisladud üle maailma

Meie ettevõttel on lepingud suurte hoiuladudega, kus saad konsolideerida oma saadetised.

MEIE GARANTIID

Kaupade õigeaegne kättetoimetamine

Meie garantii õigeaegse tarnimise kohta põhineb meie spetsialistide pädeval tööl ja rikkalikul kogemusel. Ekspedeerija ja kliendi vaheliste suhete loomiseks oleme välja töötanud dokumentide kogumi, milles on määratletud poolte kohustused ja ülesanded.

Teie kauba ladustamine

Meil on kaasaegne laopind, mis on mõeldud teie kauba individuaalseks paigutamiseks. Ladu on varustatud videovalve- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemiga ning hoiab olenevalt aastaajast mugavaid temperatuuritingimusi 14-22 kraadi Celsiuse järgi. Ladu on varustatud kaasaegsete seadmetega õrnaks laadimiseks ja mahalaadimiseks.

Täielik kindlustus

Kindlustuskaitse laieneb alates hetkest, mil veos võetakse vastu väljumiskohas, ja katab kogu veo perioodi, sealhulgas ümberlaadimised, vaheladustamine 60 päeva jooksul, ning kestab kuni veose lõppsihtkohta toimetamiseni.

Tõstke Teie Äri uuele tasemele koos meiega!

HELISTA

Hetkeline üle maailma

Veel hiljuti ei olnud lennutransport nii kättesaadav transpordiliik ja seda kasutati peamiselt riiklikest huvidest lähtuvalt. Kuid tänapäevased tehnoloogiad võimaldavad saata kaupu ja reisijaid lennukitega üle kogu maailma. Meie ettevõte, LVR Logistic, pakub kauba kohaletoimetamise teenuseid igasugustele kaugustele lennutranspordi abil.

LVR - parimad selles valdkonnas

Kaasaegsed õhutranspordi tehnoloogiad on teinud kauba ja reisijate vedu ligipääsetavamaks ja mugavamaks. Meie ettevõte pakub laias valikus õhutranspordi logistikateenuseid, tagades kiire ja tõhusa kauba kohaletoimetamise üle maailma. Meie professionaalne lähenemine ja tähelepanelikkus detailidele tagavad transpordi usaldusväärsuse ja ohutuse lennutranspordi abil.

Mida me kättetoimetame

FURNITURE

Toimetame kokkupandavaid ja lahtivõetavaid mööbliesemeid puidust, metallist, plastikust ja muudest materjalidest. Transpordime pehmet mööblit, komplekte ja komplekte, sisseehitatud ja korpust - ilma kriimustuste, mõlkude ja kiibideta

AUTOD

Autotootjatele ja autode edasimüüjatele asjakohane. Teostame autode kättetoimetamist autotranspordivahendite, konteinerite, treilrite ja muu transpordivahendiga

EHITUSMATERJALID

Professionaalne ja usaldusväärne kompaktsete koormate transport soodsate hindadega koos pakkimise ja lasti kontrolliga. Suur klientide baas tagab igapäevase kaubasaatmise.

TEKSTIIL

Kiire ja ohutu tekstiiltoodete kokkupandud kaupade transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Suur klientide ring tagab regulaarsed igapäevased kaubasaadetised.

KUNSTITEOSED

Usaldusväärne ja kvaliteetne kompaktselt kokku pandud kunstiajaloolise väärtusega kaupade vedu soodsate hindadega, hoolikalt pakitud ja täpselt juhitud saatmisega.

FURNITURE

Kompaktsete kokkupandud mööbliesemete transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Laialdane klientide ring tagab igapäevased kaubasaadetised.

ELEKTROONIKA

Elektroonikatoodete kompaktselt kokkupandud saadetiste kvaliteetne transport soodsate hindadega, hoolika pakendamise ja veose kontrolliga. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased kaubasaadetised.

LOOMAD

Elusloomade säästev transport soodsate hindadega, hoolikas pakendamine ja loomade seisundi jälgimine. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased saadetised.

Kauba õhutransport

Transpordiettevõte 'LVR' on pikka aega spetsialiseerunud kaupade ja isiklike asjade õhutranspordile. Oleme teenindanud nii erinevate ärivaldkondade juriidilisi isikuid kui ka eraisikuid. Kauba õhutransport on keeruline protsess, nõudes sügavat sukeldumist teemasse, mitmete nüansside tundmist ja praktilist kogemust. Mitte iga logistikafirma ei suuda pakkuda sama mitmekesisust teenuste osas ja rahuldada kõige nõudlikumate klientide vajadusi. Rahvusvaheline õhutransport nõuab põhjalikku analüüsi ja optimaalsete marsuutide määramist, võttes arvesse kohaletoimetamise kiirust. On oluline jälgida regulaarset kaubavoogu ja jälgida muutuvaid tegureid. Kauba transport lennutranspordiga tähendab tööd erinevat tüüpi kaupadega: õrnade, erilise temperatuurirežiimi nõudvate, suurte, mittestandardsete, raskekaaluliste, eriti kallite jne. Kauba tüüp, selle suurus ja saate- ja saabumiskohtade kaugus mõjutavad kohaletoimetamise lõplikku maksumust. Siiski püüavad suured ettevõtted hoida hinnad vastuvõetavatena, vastates teenuse osutatava kvaliteedi tasemele. Lennuki transportimise korral on tegemist spetsiifilise ülesandega, kus tuleb arvestada mitmeid tegureid: alates tariifidest ja ilmastikutingimustest kuni kaubaohutuse tagamiseni. Pöörduge meie poole üksikasjaliku teabe saamiseks kaupade õhutranspordi kohta.

Õhutranspordi eelised

Kaupade lennutranspordil on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle teenuse eriti nõutavaks. Kahtlemata on lennutransport kõige kiirem kohaletoimetamise viis. Lisaks võimaldab see ületada geograafiliste omadustega seotud piiranguid. Olgu selleks siis mägised piirkonnad, kõrbed, väinad või ookeanid - miski sellest ei saa olla takistuseks kauba kohaletoimetamisele ükskõik millisesse maailma punkti. Lennutranspordi jaoks ei ole vaja keerukat ja haritud maanteeinfrastruktuuri, tunnelite ehitamist ega ümberlaadimispunkte. Erinevalt teistest transpordiliikidest saavad lennukid ilma nende abita hakkama. Spetsiaalsed kaubalennukid suudavad vedada erineva suuruse ja tüübiga kaupu, sealhulgas raskeid ja mittestandardseid kaupu.

Kauba lennutranspordi eripära

Kui kaup liigub mööda maad, peab see läbima mitme riigi tolliprotseduurid, mis oluliselt keerukaks ja aeglustavad kohaletoimetamise protsessi. Hoolikate kontrollide ja dokumentide ülevaatuse vajadus erinevates riikides suurendab transiitiaega ja suurendab kauba hilinemise riske. Lennutranspordiga on kõik need keerukused minimaalsed. Kaup läbib ülevaatuse vaid kahel korral - enne saatmist ja saabumisel. See on eriti oluline kiiresti riknevate toodete jaoks, tagades, et lilled, puuviljad, liha või kala jõuavad tervena ja värskena kohale.