Select...

Aasia tolliformistamine: Teejuht Kerguse ja Turvalisuse Maailma

Meie tolli guru-d pole lihtsalt eksperdid, vaid ka meistrid keerukate paberilabürintide muutmises takistusteta teeks.

Kuhu ja kust me tarnime

01

Euroopa

Euroopast tarnitakse Venemaale kõrgtehnoloogilisi tooteid, sõiduautosid, mereande. Venemaalt Euroopasse veetakse energiakandjad, metsamaterjalid, põllumajandustooted.

02

Aasia

See on populaarne suund Vene äri jaoks, hõlmates mitmeid valdkondi alates põllumajandusest kuni kõrgtehnoloogilise tööstuseni, kus kaubad toodetakse Euroopa litsentsi alusel. Igapäevane praktika näitab, et struktuuri tugevdamine ja arendamine toob kaasa uute pakkumiste rakendamise ja kaasajastamise protsessi.

03

Muud suunad

Import hõlmab masinaid, tehnoloogilist varustust, masinaid, farmaatsiat.

Kuidas kaupa toimetatakse kohale

01

Te täidate ja esitate taotluse nõustamiseks.

02

2-4 tunni jooksul teatame täpse hinna ja kättetoimetamise tähtajad

03

Koostame vedu ja kauba kindlustuse lepingu

04

Transpordi saatmine lähtekohale

05

Me hoolitseme kogu tollivormistuse ja kauba transportimise eest.

LÕPP

Te olete oma kauba ohutult ja õigeaegselt kätte saanud.

MIKS MEID VALITAKSE

Tollimaksete võimalikult suur optimeerimine

Meie deklarandid tunnevad hästi tolliseadusi ja impordi ning ekspordi eripära.

Turvaline valuutakonversioon

Aitame kauba eest tasumisel ja teeme sulle sulgevad dokumendid.

Express tarne alates 1 kilogrammist

Tänu meie autopargile ja otselepingutele lennuettevõtjatega toome teie kauba kiiresti ja odavalt kohale.

Usaldusväärse tarnija otsimine

Teostame tarnijate otsingu kompleksi ning kontrollime kaupa enne selle saatmist sulle.

Kõikide kaupade kohaletoimetamine

Töötame kõige keerukamate kaubagruppidega.

Konsolideerimislaod kogu maailmas

Meie ettevõttel on lepingud suurte ladudega , kus saate oma veoseid konsolideerida.

Tõstke Teie Äri uuele tasemele koos meiega!

HELISTA

Miks on LVR Logistic teie ideaalne partner?

Igas riigis on tolliprotseduuridega seotud ainulaadsed omadused. Tavaliselt ei oma ettevõtete juristid piisavalt teadmisi teiste riikide kohtupraktikast ja õiguskohaldamisest, kuna see pole nende põhivaldkond. Selle tulemusena on nende tegevus harva tõhus. See mitte ainult ei takista tollimaksete optimeerimist, vaid toob kaasa ka lisatööjõu ja kulutused, kuna sageli on vaja kaasata kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, sealhulgas tolliadvokaate ja analüütikuid.

Ekspertiis tolliprotseduurides

Tolliprotseduuride optimeerimine on see, kus LVR Logistic särab. Meie ettevõte on spetsialiseerunud piiride ja erinevate tollisüsteemidega seotud takistuste ületamisele. Me ei paku mitte ainult tolliformistamise teenuseid; me tagame täieliku arusaamise kohtupraktikast ja õiguspraktikast igas riigis, kus teie äri tegutseb. Meiega koostööd tehes saate mitte ainult tollimaksete optimeerimist, vaid ka tööjõukulude vähendamist ning tõhusat juhtimist oma rahvusvaheliste vedude üle.

Mida me kättetoimetame

FURNITURE

Toimetame kokkupandavaid ja lahtivõetavaid mööbliesemeid puidust, metallist, plastikust ja muudest materjalidest. Transpordime pehmet mööblit, komplekte ja komplekte, sisseehitatud ja korpust - ilma kriimustuste, mõlkude ja kiibideta

AUTOD

Autotootjatele ja autode edasimüüjatele asjakohane. Teostame autode kättetoimetamist autotranspordivahendite, konteinerite, treilrite ja muu transpordivahendiga

EHITUSMATERJALID

Professionaalne ja usaldusväärne kompaktsete koormate transport soodsate hindadega koos pakkimise ja lasti kontrolliga. Suur klientide baas tagab igapäevase kaubasaatmise.

TEKSTIIL

Kiire ja ohutu tekstiiltoodete kokkupandud kaupade transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Suur klientide ring tagab regulaarsed igapäevased kaubasaadetised.

KUNSTITEOSED

Usaldusväärne ja kvaliteetne kompaktselt kokku pandud kunstiajaloolise väärtusega kaupade vedu soodsate hindadega, hoolikalt pakitud ja täpselt juhitud saatmisega.

FURNITURE

Kompaktsete kokkupandud mööbliesemete transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Laialdane klientide ring tagab igapäevased kaubasaadetised.

ELEKTROONIKA

Elektroonikatoodete kompaktselt kokkupandud saadetiste kvaliteetne transport soodsate hindadega, hoolika pakendamise ja veose kontrolliga. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased kaubasaadetised.

LOOMAD

Elusloomade säästev transport soodsate hindadega, hoolikas pakendamine ja loomade seisundi jälgimine. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased saadetised.

Aasia tolliformistamine

Tänu laiale tolliformistamise teenuste pakkumise kogemusele saab ettevõte LVR Logistic OÜ tegutseda rohkem kui 140 riigis üle maailma. Meil on pikad partnerlussuhted tollimaaklerite ja Euroopa ning SRÜ riikide ettevõtetega ning tegeleme eksport- ja impordiga.