Select...

Raudteetransport kogu maailmas: teie veos on kaitstud

Terviklik logistikalahendus, mis tagab kauba tõhusa ja usaldusväärse kohaletoimetamise mööda raudteemarsruute. Garanteerime ohutuse ja õigeaegse kohaletoimetamise, tagades klientidele kindlustunde transpordi usaldusväärsuses ja kauba ohutuses reisi igas etapis.

Kuidas kaupa toimetatakse kohale

01

Te täidate ja esitate taotluse nõustamiseks.

02

2-4 tunni jooksul teatame täpse hinna ja kättetoimetamise tähtajad

03

Koostame vedu ja kauba kindlustuse lepingu

04

Transpordi saatmine lähtekohale

05

Me hoolitseme kogu tollivormistuse ja kauba transportimise eest.

LÕPP

Te olete oma kauba ohutult ja õigeaegselt kätte saanud.

Miks meid valida

Tolli maksimaalne optimeerimine

Meie deklarandid tunnevad hästi tolliseadustikku ja impordi ning ekspordi eripära.

Turvaline valuutakonversioon

Aitame tootja makse tasuda ja koostame sulle vajalikud dokumendid.

Expresskohaletoimetamine alates 1 kilogrammist

Oma autopargi ja otseste lepingute kaudu lennuettevõtjatega toome sinu kauba kiiresti ja soodsalt kohale.

Usaldusväärse tarnija otsimine

Me teostame kompleksset hankimist, samuti kaupade kontrollimist enne teile saatmist.

Kõikide kaupade kohaletoimetamine

Töötame kõige keerukamate kaubagruppidega.

Ladustamise konsolideerimisladud üle maailma

Meie ettevõttel on lepingud suurte hoiuladudega, kus saad konsolideerida oma saadetised.

MEIE GARANTIID

Kaupade õigeaegne kättetoimetamine

Meie garantii õigeaegse tarnimise kohta põhineb meie spetsialistide pädeval tööl ja rikkalikul kogemusel. Ekspedeerija ja kliendi vaheliste suhete loomiseks oleme välja töötanud dokumentide kogumi, milles on määratletud poolte kohustused ja ülesanded.

Teie kauba ladustamine

Meil on kaasaegne laopind, mis on mõeldud teie kauba individuaalseks paigutamiseks. Ladu on varustatud videovalve- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemiga ning hoiab olenevalt aastaajast mugavaid temperatuuritingimusi 14-22 kraadi Celsiuse järgi. Ladu on varustatud kaasaegsete seadmetega õrnaks laadimiseks ja mahalaadimiseks.

Täielik kindlustus

Kindlustuskaitse laieneb alates hetkest, mil veos võetakse vastu väljumiskohas, ja katab kogu veo perioodi, sealhulgas ümberlaadimised, vaheladustamine 60 päeva jooksul, ning kestab kuni veose lõppsihtkohta toimetamiseni.

Tõstke Teie Äri uuele tasemele koos meiega!

HELISTA

Usaldusväärne tarneviis

Raudteetransport on hinnatud üheks kiireimaks, mugavamaks ja tõhusamaks viisiks laia kaubavaliku transportimiseks, pakkudes samal ajal parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning teenust. Raudteetransport ühendab tootjaid, turustajaid ja ostjaid nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt

LVR – raudteeveo eksperdid

Raudteekaubavedu on olnud paljude ettevõtete jaoks aastakümneid kauaoodatud valik. Isegi õhukauba- ja ookeanilaevanduse kasvuga on see endiselt oluline ning ekspertanalüütikud ennustavad, et raudteetransport jääb oluliseks teenuseks vähemalt veel sajand. aastat ees.

Mida me kättetoimetame

FURNITURE

Toimetame kokkupandavaid ja lahtivõetavaid mööbliesemeid puidust, metallist, plastikust ja muudest materjalidest. Transpordime pehmet mööblit, komplekte ja komplekte, sisseehitatud ja korpust - ilma kriimustuste, mõlkude ja kiibideta

AUTOD

Autotootjatele ja autode edasimüüjatele asjakohane. Teostame autode kättetoimetamist autotranspordivahendite, konteinerite, treilrite ja muu transpordivahendiga

EHITUSMATERJALID

Professionaalne ja usaldusväärne kompaktsete koormate transport soodsate hindadega koos pakkimise ja lasti kontrolliga. Suur klientide baas tagab igapäevase kaubasaatmise.

TEKSTIIL

Kiire ja ohutu tekstiiltoodete kokkupandud kaupade transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Suur klientide ring tagab regulaarsed igapäevased kaubasaadetised.

KUNSTITEOSED

Usaldusväärne ja kvaliteetne kompaktselt kokku pandud kunstiajaloolise väärtusega kaupade vedu soodsate hindadega, hoolikalt pakitud ja täpselt juhitud saatmisega.

FURNITURE

Kompaktsete kokkupandud mööbliesemete transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Laialdane klientide ring tagab igapäevased kaubasaadetised.

ELEKTROONIKA

Elektroonikatoodete kompaktselt kokkupandud saadetiste kvaliteetne transport soodsate hindadega, hoolika pakendamise ja veose kontrolliga. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased kaubasaadetised.

LOOMAD

Elusloomade säästev transport soodsate hindadega, hoolikas pakendamine ja loomade seisundi jälgimine. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased saadetised.

Rahvusvaheline raudteetransport

Kaua aega tagasi tekkisid riikidevahelised raudteeühendused, mis on paljudes olukordades esmatähtis kohaletoimetamise viis. Raudteetransport on usaldusväärne ja mitmekülgne, mis teeb rahvusvahelise raudteetranspordi kättesaadavaks ka väikeettevõtetele ja eraisikutele. ettevõte LVR on pikka aega ja usaldusväärselt tõestanud end transpordi ja logistika valdkonna liidrina.Meie ettevõte pakub raudteekaubavedu soodsate hindadega võtmed kätte põhimõttel, mis rahuldab meie kliente ning pakub muretuid piiriületusi ja rohkeid ärivõimalusi. kulud sisaldavad kõiki lisateenuseid: sobiva raudteetranspordi valimine (näiteks temperatuuritoodete jaoks, suurte seadmete platvormid, kaetud vagunid jne), samuti kõigi vajalike dokumentide ettevalmistamine Venemaale (RF) eksportimiseks või impordiks. raudteevõrk hõlmab suuri territooriume Euroopa Liidu ja Aasia riikidest, tagades takistusteta kohaletoimetamise Moskvast ja teistest Venemaa linnadest välismaale, võttes arvesse iga tellimuse kõiki iseärasusi. Pakume parimat transpordivõimalust, vormistame kõik dokumendid ning teostame peale- ja mahalaadimisoperatsioonid kohapeal. Kaubavedu raudteel on ökonoomne, paindlik ja töökindel. LVR ettevõte on valmis korraldama kõike kõrgeimal tasemel. Raudteel on võimalik saata igasugust kaupa ning kogenud transpordifirmaga ei viivita teie kaup kaua. Kui teil on küsimusi, on meie juhid valmis teid nõustama kõigis üksikasjades.

Raudtee pakub suurepäraseid võimalusi

Tõenäoliselt saab raudteel vedada peaaegu igat tüüpi lasti, sealhulgas puiste-, vedel-, puist-, kergestisüttivaid, külmutavaid, ohtlikke ja reguleeritud kaupu. Raudtee nõudluses on aga eriline roll kolmel keerukal kaubakategoorial vedu: suuremõõtmelised (või rasked), ülegabariidilised (või mittestandardsed) ja kiiresti riknevad Raudteeveoteenused hõlmavad koostööd vedajatega, kes suudavad vedada kuni 500 tonni kaaluvaid veoseid ning pakkuda ka erihindu, erimärgistust, hoides vajalikku temperatuuri tingimused ja palju muud. Raudtee kaubaveo multifunktsionaalne protsess ühendab tarnijate, raudteelaste, jaamapersonali ja kauba vastuvõtjate jõupingutused.

Raudteetranspordi omadused

Võimalus tellida teenus kogenud transpordi- ja logistikaettevõttelt, kes hoolitseb kõigi meetmete eest alates väljumisest kuni kohaletoimetamiseni, vähendab oluliselt kulusid, annab ärile suuremat kasumit ning tagab logistikaahela ja kauba täpse planeerimise ohutus.Raudteetransporditeenused on universaalse ulatusega tõstevõime ja kaubaliigi poolest ning ei sõltu ilmastikuoludest.Need on ka majanduslikult otstarbekad.Saate tellida spetsialiseerunud ja pädevatelt ettevõtetelt,kes järgivad tellimuse vormistamisel kõiki reegleid ja nõudeid LVH suudab teostada ka multimodaalset raudteevedu, mis on vajalik juhul, kui kauba saatja ja saaja asuvad teineteisest märkimisväärsel kaugusel, näiteks võib see olla kohaletoimetamine USA-sse või juhul, kui seda teeb lõppsihtkoht. ei oma raudteed.