Select...

Osakoormad kogum: Rütmi täpsus, Usaldusväärsuse harmoonia

Koguvedude maailmas on iga saadetis muretu tõhususe meloodia, kus meie uuendused saavad teie logistikavaldkonna edu võtmenootideks.

Kuidas kaupa toimetatakse kohale

01

Te täidate ja esitate taotluse nõustamiseks.

02

2-4 tunni jooksul teatame täpse hinna ja kättetoimetamise tähtajad

03

Koostame vedu ja kauba kindlustuse lepingu

04

Transpordi saatmine lähtekohale

05

Me hoolitseme kogu tollivormistuse ja kauba transportimise eest.

LÕPP

Te olete oma kauba ohutult ja õigeaegselt kätte saanud.

Kogumisveoste organiseerimise lihtsus

Kogumisveoste korraldamine on meie kunst. Loome teie kaubale kerge ja tõhusa marsuudi, rõhutades igal etapil paindlikkust ja usaldusväärsust. Meie meetod on võti muretuks logistikaedukuseks, kohandudes teie vajadustele, olgu selleks siis lühike sõit linnas või keeruline rahvusvaheline vedu.

Kogumisveod teie vajadustega rütmis

Meie kogumisveod ei ole lihtsalt kohaletoimetamine, vaid transpordi harmoonia. Häälestame end teie vajadustega, tagades täpsuse ja lihtsuse igal etapil. Olenemata veo ulatusest, püüame täiuslikkust marsuutide loomisel, kus paindlikkuse ja muretu usaldusväärsuse harmoonia mängib koos teie eduga.

MIKS MEID VALIDA

Tollimaksude maksimaalne optimeerimine

Meie deklarandid tunnevad hästi tolliseadusandlust ja impordi-väljaveo eripära.

Dokumentide vormistamisest vabastamine

Meie spetsialistid tunnevad hästi tolliseadusandlust ja isikliku vara impordi-väljaveo eripära Saksamaal ja Venemaal.

Kolimise tähtajad ja kulud

Oma autopargi abil valime teie jaoks maksimaalselt mugava kohaletoimetamisviisi vastavalt teie eelarvele ja vajadustele.

Eraisikud ja juriidilised isikud

Meie ettevõte teeb koostööd nii eraisikutega kui ka juriidiliste isikutega.

Teie vara eest vastutamine

Töötame lepingu alusel, isiklikud esemed võetakse vastu ja edastatakse teie kirjelduse alusel.

Konsolideerimisladud üle maailma

Meie ettevõttel on lepingud suurte hoiuladudega, kus saate konsolideerida oma saadetised.

Range pakendamistehnoloogia järgimine

Me vastutame täielikult meie poolt kinnitatud vara eest kolimise ajal!

Teie vara kindlustamine

Vajaduse korral hüvitab kindlustusfirma remondi ja kui kaup ei ole parandatav, hüvitab vara väärtuse.

Teie saadetis järelevalve all

Meie laod on varustatud vide jälgimissüsteemi, tulekahjualarmi ja valvega.

MEIE GARANTIID

Kaupade õigeaegne kättetoimetamine

Meie garantii õigeaegse tarnimise kohta põhineb meie spetsialistide pädeval tööl ja rikkalikul kogemusel. Ekspedeerija ja kliendi vaheliste suhete loomiseks oleme välja töötanud dokumentide kogumi, milles on määratletud poolte kohustused ja ülesanded.

Teie kauba ladustamine

Meil on kaasaegne laopind, mis on mõeldud teie kauba individuaalseks paigutamiseks. Ladu on varustatud videovalve- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemiga ning hoiab olenevalt aastaajast mugavaid temperatuuritingimusi 14-22 kraadi Celsiuse järgi. Ladu on varustatud kaasaegsete seadmetega õrnaks laadimiseks ja mahalaadimiseks.

Täielik kindlustus

Kindlustuskaitse laieneb alates hetkest, mil veos võetakse vastu väljumiskohas, ja katab kogu veo perioodi, sealhulgas ümberlaadimised, vaheladustamine 60 päeva jooksul, ning kestab kuni veose lõppsihtkohta toimetamiseni.

Tõstke Teie Äri uuele tasemele koos meiega!

HELISTA

Mida me kättetoimetame

FURNITURE

Toimetame kokkupandavaid ja lahtivõetavaid mööbliesemeid puidust, metallist, plastikust ja muudest materjalidest. Transpordime pehmet mööblit, komplekte ja komplekte, sisseehitatud ja korpust - ilma kriimustuste, mõlkude ja kiibideta

AUTOD

Autotootjatele ja autode edasimüüjatele asjakohane. Teostame autode kättetoimetamist autotranspordivahendite, konteinerite, treilrite ja muu transpordivahendiga

EHITUSMATERJALID

Professionaalne ja usaldusväärne kompaktsete koormate transport soodsate hindadega koos pakkimise ja lasti kontrolliga. Suur klientide baas tagab igapäevase kaubasaatmise.

TEKSTIIL

Kiire ja ohutu tekstiiltoodete kokkupandud kaupade transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Suur klientide ring tagab regulaarsed igapäevased kaubasaadetised.

KUNSTITEOSED

Usaldusväärne ja kvaliteetne kompaktselt kokku pandud kunstiajaloolise väärtusega kaupade vedu soodsate hindadega, hoolikalt pakitud ja täpselt juhitud saatmisega.

FURNITURE

Kompaktsete kokkupandud mööbliesemete transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Laialdane klientide ring tagab igapäevased kaubasaadetised.

ELEKTROONIKA

Elektroonikatoodete kompaktselt kokkupandud saadetiste kvaliteetne transport soodsate hindadega, hoolika pakendamise ja veose kontrolliga. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased kaubasaadetised.

LOOMAD

Elusloomade säästev transport soodsate hindadega, hoolikas pakendamine ja loomade seisundi jälgimine. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased saadetised.

Maailma kogumisveo kohaletoimetamine: Järjepidevus ja tõhusus

Transpordi- ja logistikafirma LVR, kellel on aastatepikkune mitmekesine tegevus Venemaa, Euroopa ja Ameerika Ühendriikide piires, on saavutanud silmapaistvaid tulemusi. Tavaliselt nõuab kogumisveo saatmine välismaale aja ohverdamist kokkuhoiu nimel. Oodatakse kogumisveo komplekteerimist võib olla pikk protsess.

Koostöös meie ettevõttega on sellised ebamugavused välistatud. Oleme aastate jooksul omandanud ulatusliku kogemuse ja loonud püsiklientide baasi, tagades katkematu tarne. Pakume mitte ainult rahvusvahelisi koguvedusid, vaid ka kogu tarneahela kompleksset juhtimist.

Lisaks pakume lisateenuseid tolliformaalsuste, ekspedeerimise, kaubavedude, vastutustundliku ladustamise ja kaupade konsolideerimise osas. See lähenemine võimaldab meil pakkuda laia valikut teenuseid soodsate hindadega, täielikult rahuldades teie ettevõtte vajadusi.

Väikeste partii jaoks on saadaval kargo vedu. Veame kaupu õhu-, mere- või maanteetranspordiga, kuid eeldusel, et kaup mahub üheksale euroalusele. Vastasel juhul pakume eraldi transporditeenust - FTL (täiskoormaga veok). Kogumisveost on välja jäetud kunstiteosed, relvad, elusolendid, väärismetallid, vedelikud ja pulbrilised koormad, samuti mürgised ained.

Kauba, mida vedatakse kogumisveona, võib vaja minna erilist temperatuurirežiimi või olla ohtlik. Sellistel juhtudel võib kulu arvestamine olla veidi erinev, kuid alati jääb eelarvesse võrreldes alternatiivsete transpordiviisidega.

LVR võtab teie kauba üle mis tahes punktis, saadab selle konsolideerimislattu, kus leitakse sellele sobivad 'kaaslased'. Seejärel teostatakse õigeaegne laadimine sobivasse transpordivahendisse, tellimuse komplekteerimine, vajadusel märgistamine ja pakendamine.

Kaup liigub etteplaneeritud marsuudi kohaselt, järgides rangelt tarneaegu ja tagades täieliku ohutuse. Toimetame selle sihtkohta, olgu selleks siis Euroopa pealinn, Moskva, kaugem asula või isegi kõige kaugem asula.

Kogumisveo eelised

Paindlikkus ja tõhusus: LVR pakub ainulaadset paindlikkust kogu tarneahela juhtimisel, tagades samal ajal kõrgeima efektiivsuse igal veetasandil.

Kogemus ja usaldus: Aastate pikkuse kogemuse ja stabiilsete klientuuri suhetega tagab LVR usaldusväärsuse ja veatuse igas saadetises.

Täielikud teenused: Ettevõte ei piirdu ainult rahvusvaheliste kaubavedudega; see pakub täielikku teenuste valikut, sealhulgas tolliformaalsused, ekspedeerimine, kaubavedu, vastutustundlik ladustamine ja kaupade konsolideerimine.

Eelarve lahendused: LVR püüab pakkuda klientidele soodsaid hindu, tagades samas ettevõtte vajaduste maksimaalse katvuse hinnatõusu puudumisel.

Mitmeliigilisus: Pakkudes valikuid õhu-, mere- ja maanteetranspordiks, tagab ettevõte paindlikkuse optimaalse transpordiviisi valimisel.

Kogumisveo nüansid

Erinõuded kaupadele: Kogumisveost on välja jäetud kunstiteosed, relvad, elusolendid, väärismetallid, vedelikud ja pulbrilised koormad, samuti mürgised ained.

Hinnakõikumised: Erilist temperatuurirežiimi nõudvad või ohtlikud kaubad võivad kaasa tuua kulu muutusi, kuid see jääb alati eelarvesse võrreldes alternatiivsete transpordiviisidega.

Täielikkus ja operatiivsus: LVR võtab enda kanda kogu kaubatöötluse tsükli - alates kauba korjamisest kuni kohaletoimetamiseni, tagades tähtajad ja kauba täieliku ohutuse teel.