Select...

Kiire kohaletoimetamine : kiirus, usaldusväärsus, tulemus

See teenus on mõeldud kauba või muu eseme kiireks kohaletoimetamiseks, mis peab kiiresti jõudma ükskõik millisesse maailma punkti.

Kuidas kaupa toimetatakse kohale

01

Te täidate ja esitate taotluse nõustamiseks.

02

2-4 tunni jooksul teatame täpse hinna ja kättetoimetamise tähtajad

03

Koostame vedu ja kauba kindlustuse lepingu

04

Transpordi saatmine lähtekohale

05

Me hoolitseme kogu tollivormistuse ja kauba transportimise eest.

LÕPP

Te olete oma kauba ohutult ja õigeaegselt kätte saanud.

Express Delivery

See teenus on mõeldud kauba või muu eseme kiireks kohaletoimetamiseks, mis peab kiiresti jõudma ükskõik millisesse maailma punkti. Kui olukord on äärmiselt oluline, on ettevõte LVR Logistic OÜ valmis kiiresti võtma endale antud ülesande ja aitama kliendil selle lahendada.

LVR - Globaalne Katvus

Olenemata sellest, kuhu teie kaup suundub, hõlmab meie express-kohaletoimetamine kogu maailma. Pakume integreeritud rahvusvahelisi marsuute, et tagada parim kiiruse ja kättesaadavuse kombinatsioon.

MIKS MEID VALIDA

Tollimaksude maksimaalne optimeerimine

Meie deklarandid tunnevad hästi tolliseadusandlust ja impordi-väljaveo eripära.

Dokumentide vormistamisest vabastamine

Meie spetsialistid tunnevad hästi tolliseadusandlust ja isikliku vara impordi-väljaveo eripära Saksamaal ja Venemaal.

Kolimise tähtajad ja kulud

Oma autopargi abil valime teie jaoks maksimaalselt mugava kohaletoimetamisviisi vastavalt teie eelarvele ja vajadustele.

Eraisikud ja juriidilised isikud

Meie ettevõte teeb koostööd nii eraisikutega kui ka juriidiliste isikutega.

Teie vara eest vastutamine

Töötame lepingu alusel, isiklikud esemed võetakse vastu ja edastatakse teie kirjelduse alusel.

Konsolideerimisladud üle maailma

Meie ettevõttel on lepingud suurte hoiuladudega, kus saate konsolideerida oma saadetised.

Range pakendamistehnoloogia järgimine

Me vastutame täielikult meie poolt kinnitatud vara eest kolimise ajal!

Teie vara kindlustamine

Vajaduse korral hüvitab kindlustusfirma remondi ja kui kaup ei ole parandatav, hüvitab vara väärtuse.

Teie saadetis järelevalve all

Meie laod on varustatud vide jälgimissüsteemi, tulekahjualarmi ja valvega.

MEIE GARANTIID

Kaupade õigeaegne kättetoimetamine

Meie garantii õigeaegse tarnimise kohta põhineb meie spetsialistide pädeval tööl ja rikkalikul kogemusel. Ekspedeerija ja kliendi vaheliste suhete loomiseks oleme välja töötanud dokumentide kogumi, milles on määratletud poolte kohustused ja ülesanded.

Teie kauba ladustamine

Meil on kaasaegne laopind, mis on mõeldud teie kauba individuaalseks paigutamiseks. Ladu on varustatud videovalve- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemiga ning hoiab olenevalt aastaajast mugavaid temperatuuritingimusi 14-22 kraadi Celsiuse järgi. Ladu on varustatud kaasaegsete seadmetega õrnaks laadimiseks ja mahalaadimiseks.

Täielik kindlustus

Kindlustuskaitse laieneb alates hetkest, mil veos võetakse vastu väljumiskohas, ja katab kogu veo perioodi, sealhulgas ümberlaadimised, vaheladustamine 60 päeva jooksul, ning kestab kuni veose lõppsihtkohta toimetamiseni.

Tõstke Teie Äri uuele tasemele koos meiega!

HELISTA

Mida me kättetoimetame

FURNITURE

Toimetame kokkupandavaid ja lahtivõetavaid mööbliesemeid puidust, metallist, plastikust ja muudest materjalidest. Transpordime pehmet mööblit, komplekte ja komplekte, sisseehitatud ja korpust - ilma kriimustuste, mõlkude ja kiibideta

AUTOD

Autotootjatele ja autode edasimüüjatele asjakohane. Teostame autode kättetoimetamist autotranspordivahendite, konteinerite, treilrite ja muu transpordivahendiga

EHITUSMATERJALID

Professionaalne ja usaldusväärne kompaktsete koormate transport soodsate hindadega koos pakkimise ja lasti kontrolliga. Suur klientide baas tagab igapäevase kaubasaatmise.

TEKSTIIL

Kiire ja ohutu tekstiiltoodete kokkupandud kaupade transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Suur klientide ring tagab regulaarsed igapäevased kaubasaadetised.

KUNSTITEOSED

Usaldusväärne ja kvaliteetne kompaktselt kokku pandud kunstiajaloolise väärtusega kaupade vedu soodsate hindadega, hoolikalt pakitud ja täpselt juhitud saatmisega.

FURNITURE

Kompaktsete kokkupandud mööbliesemete transport soodsate hindadega hoolika pakendamise ja lasti kontrolliga. Laialdane klientide ring tagab igapäevased kaubasaadetised.

ELEKTROONIKA

Elektroonikatoodete kompaktselt kokkupandud saadetiste kvaliteetne transport soodsate hindadega, hoolika pakendamise ja veose kontrolliga. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased kaubasaadetised.

LOOMAD

Elusloomade säästev transport soodsate hindadega, hoolikas pakendamine ja loomade seisundi jälgimine. Laiendatud kliendibaas tagab igapäevased saadetised.

Rahvusvaheline express-kohaletoimetamine

Meie express-kohaletoimetamise teenused pakuvad enneolematuid võimalusi teie kaupade hetkeks liigutamiseks ükskõik millisesse maailma punkti, ühendades endas laitmatu korralduse:

- Kiirus ja Rutiin: Maailmas, kus aeg on võtmeressurss, tagab meie express-kohaletoimetamine kaupade liikumise enneolematu kiiruse. Teie saadetised toimetatakse kõige lühema aja jooksul kohale, kaotamata samas oma terviklikkust.

- Globaalne Katvus: Meie rahvusvaheline võrk hõlmab kogu maailma, tagades ühenduse erinevate maailma nurkadega. Pole oluline, kuhu suundub teie kaup - me tagame selle kiire ja usaldusväärse kohaletoimetamise.

- Täpsus ja Turvalisus: Hindame iga teie kaupa ja tagame selle maksimaalse turvalisuse kogu tee vältel. Meie spetsialistide professionaalsus ja tipptasemel jälgimissüsteemid tagavad igas kohaletoimetamises täpsuse ja õigeaegsuse.

- Paindlikud Lahendused: Mõistame, et iga kaup on ainulaadne. Meie paindlikud lahendused võimaldavad teenuseid kohandada vastavalt teie konkreetsetele nõuetele, pakkudes individuaalset lähenemist.

- Innovatiivsed Tehnoloogiad: LVR Logistics rakendab uuenduslikke tehnoloogiaid express-kohaletoimetamise protsesside optimeerimiseks. Reaalajas jälgimissüsteemid tagavad igale saadetisele läbipaistvuse ja kontrolli.

Valides rahvusvahelise express-kohaletoimetamise LVR Logisticsilt, valite usaldusväärsuse, operatiivsuse ja piiramatud võimalused oma äri jaoks. Usaldage professionaalidele, ja teie kaup jõuab õigeaegselt, puutumatult ja teie täieliku kontrolli all.