LVR Technology and Logistic OÜ

Mereveod

Mereveod

Kaupade vedu meritsi on turvaline ja usaldusväärne transpordiviis, mis sobib suurte kaubapartiide toimetamiseks kaugete vahemaade taha. Seda kasutavad sageli suurettevõtted, kes saadavad üle mere teistesse riikidesse ja mandrite vahel rasketehnikat, seadmeid, autosid jne.

Ettevõtte LVR Technology and Logistic OÜ spetsialistid valivad teie jaoks veo marsruudi, vormistavad dokumendid, valmistavad veose ette ja toimetavad selle sihtkohta. Kui saajal ei ole pääsu mere või ookeani äärde, korraldame multimodaalse veo: meie töötajad võtavad veose lähimas sadamas vastu ja veavad sihtkohta maismaatranspordiga.

Merevedude eelised:

 • Madal omahind tänu meretranspordi ergonoomilisusele;
 • Laevade piiramatu kandevõime: ideaalne raskete ja suuregabariitsete veoste veoks;
 • Juurdepääsetavus transpordile: kauba saab toimetada kõikjale, kus on sadam (ja edasi korraldada vedu muude transpordiliikidega: näiteks lennuki, rongi või autoga;
 • Turvalisuse garantii minimaalse kadumise, varguse ja kahjustamise riskiga (s.h tänu konteinerite kasutamisele);
 • Kohaletoimetamine meretranspordiga sobib peaaegu kõigile kaubaliikidele, optimaalseks aga peetakse seda varianti vedel- ja puistlastide transpordiks;
 • Laadimine ja tolliprotseduurid on viimseni viimistletud ja kulgevad operatiivselt.

Peamised puudused:

 • Veole kulub palju aega;
 • Otse kohaletoimetamine on võimalik ainult piirkondadesse, kus on sadam.

Meie ettevõtte eelised

LVR Technology and Logistic OÜ korraldab piiramatu mahuga veoste toimetamist Euroopast, USA-st, Indiast ja Hiinast Eesti kaudu Venemaale. Olles saanud kliendilt tellimuse, analüüsivad töötajad veose omadusi, kliendi soove ja koostavad optimaalseima marsruudi. Tagame kohaletoimetamise ohutuse, tähtaegadest kinnipidamise ja väärilisel tasemel teeninduse.

Ettevõte LVR Technology and Logistic OÜ teostab konteinerite merevedusid kõigil põhisuundadel läbi Eestis paiknevate Muuga ja Paldiski sadama.

Sõltuvalt veose spetsiifikast kasutatakse erinevat tüüpi konteinereid: 20″, 40″, 40″ High Cube, külmutuskonteinerid, Open Top, Flat Rack. Ettevõtte spetsialistid valivad teile vajalikku tüüpi konteineri.

Pikaajalised ja stabiilsed partnersuhted juhtivate konteinerliinidega võimaldavad meil pakkuda kaubaveoks optimaalseid hindu.

Logistikud koostavad marsruudi nii, et iga reis oleks teie jaoks maksimaalselt kasulik. Võimalik on vedu skeemide «sadamast sadamani », «sadamast ukseni» ja «uksest ukseni» järgi. Vajaduse korral koostavad spetsialistid kombineeritud tarnemarsruudi, kasutades lisaks raudtee-, auto- ja lennutransporti.

Asume Eestis ja töötame kõigi mandritega. Kõigi küsimuste operatiivseks lahendamiseks võtavad meie partnerid töövõtjatega kauba lähetusriigis ühendust nende emakeeles ja koordineerivad kohaletoimetamise protsessi kõigil etappidel.

Te ei pruugi muretseda: LVR Technology and Logistic OÜ esindajad kontrollivad teie saadetist ja selle kättesaamist nii Euroopas kui Venemaal.

Transpordilaevade liigid

Kaubaveoks mööda merd kasutatakse erinevat liiki aluseid, kuid kõige levinumad on paak-konteinerlaevad. Teie jaoks on saadaval erinevate gabariitidega ISO-konteinerid (20-45 jalga), mis sobivad puist-, vedel- ja kõigi muude lastide veoks. Gabariitsete kaupade veoks kasutatakse Open Top ja Flat Rack konteinereid. Valime sobiva transpordiliigi, lähtudes teie soovidest ja veose omadustest. Võimalik on vedu külmutuslaevaga, loomaveolaevaga, autotarnelaevaga, puistlastilaevaga.

Veoseliigid mereveoks

Meretranspordiga saab transportida kõiki kauasäilivaid kaupu. Kõige sagedamini transporditakse sel viisil järgmisi veoseid:

 • Nafta ja naftasaadused;
 • Gaas;
 • Kivisüsi;
 • Ehitusmaterjalid;
 • Valtsmetall;
 • Tehnika;
 • Igat liiki seadmed;
 • Raudbetoonkonstruktsioonid.

Meritsi saab vedada ka loomi.

Merevedusid on kahte liiki:

 1. Täisveod: üks konteiner ühe tellija jaoks. Selliseid vedusid tellitakse tavaliselt õrnade veoste jaoks; saadetistele, mis tuleb kohale viia konteinerist välja võtmata ja veoste jaoks, mis hõlmavad kas kaalu või mahu poolest üle 75% konteinerist.
 2. Koondveod:sel juhul mitu kaubapartiid esmalt konsolideeritakse laos ja paigutatakse seejärel ühte konteinerisse.

Tagame individuaalse lähenemise transportimisele ja teie kauba ladustamise tehnoloogia järgimise.

Merevedude hind

Suurte veoste pikkade vahemaade taha toimetamiseks on meritsi vedu hinna poolest kõige soodsam. Teenuse täpne hind sõltub kauba omadustest ja tollivormistuse kiirusest. Hind arvutatakse alati vastavalt konkreetse kliendi tellimusele. Hinnaarvutuseks täitke vorm

Kuidas tellida kaubavedu laevaga?

Selleks et saaksite vormistada kaubaveo ja saada hinnapäringu, palun pöörduge meie spetsialistide poole.
Ma vôtame arvesse kôik kliendi soovid ja täidame iga veoteenuse talutava/vastuvôetava hinna eest.koos LVR-ga iga kaup saab kohaletoimetatud ôigeks ajaks ja turvaliselt.