LVR Technology and Logistic OÜ

Lennuveod

Lennuveod

Lennuvedu on kõige kiirem ja turvalisem viis saata veos punktist A punkti B. Vedu õhutranspordiga valitakse juhul kui transpordi kiirus on selle hinnast olulisem. See sobib ideaalselt mõõtudelt ja kaalult väikeste, kuid väärtuslike kaupade kiireks kohaletoimetamiseks. Vahel on see mandritevahelisteks vedudeks ainus võimalus.

Õhuvedude eelised:

 • Kiirus;
 • Turvalisus: kadumise, varguse ja vigastuste oht on minimaalne. Garanteeritud on veo vastavus kõigile lennuohutuse standarditele;
 • Lennuvedu sobib ohtlike ja ebastandardsete veoste, ravimite ja kiirestiriknevate toiduainete transpordiks;
 • Lennujaamades töötab pädev personal – te ei pea lepingusse lisama klausleid kindlustuse kohta.

Siiski on õhuvedudel ka oma spetsiifika ja piirangud:

 • Kõrge hind – see on kõige kallim veoviis;
 • Otsevedu õhu kaudu ei ole võimalik väikestesse asulatesse, kus ei ole lennuvälja (vaja on kindlustada täiendav transport);
 • Ei sobi suuremõõtmeliste kaupade transpordiks;
 • Nõuab täpseid arvutusi ja mõnede veoste puhul spetsiaalsete kinnituste valmistamist;
 • Korraldada tuleb veose lennujaama toimetamine autotranspordiga.

Lennuvedude tellimine ettevõttelt LVR Technology and Logistic OÜ

Veoste kohaletoimetamist õhu kaudu ei paku klientidele nende spetsiifika ja kalliduse tõttu kaugeltki kõik transpordiettevõtted. Meie korraldame lennuvedusid iga päev. Ettevõte garanteerib veose täieliku turvalisuse kõigis transportimise etappides, kiiruse ja suurepärase kvaliteedi konkurentsivõimelise hinnaga.

Ettevõttel LVR on kontaktid Euroopa suurimate lennuettevõtetega. Meie partnerid on TNT express worldwide, DHL Express, UPS jt. LVR peamised põhimõtted on kiirus, turvalisus ja usaldusväärsus.

Meie ettevõte toimetab teie veose kõikjale, kuhu auto, rongi ja meretranspordiga ei pääse.

Milliseid veoseid saame õhutranspordiga vedada?

LVR Technology and Logistic OÜ võtab vastu mis tahes mahu ja kaaluga saadetisi kinnises pakendis. Kui aga kaubakoha kaal on üle 80 kilo ja/või on selle pikkus, laius või kõrgus üle 80 cm, tuleb tellimus kooskõlastada. Vajaduse korral aitame valida teie veose jaoks optimaalse pakendi (kõva, poolpehme, pehme).

Mõnede kaubaliikide (ravimid, kosmeetika jne) vedamisel võidakse lennujaamas nõuda ohutuskaarte, sertifikaate ja muid dokumente. Meie spetsialistid nõustavad teid tellimuse vormistamisel.

Mis on multimodaalne vedu?

Kui teil on vaja toimetada veos Berliinist Peterburgi, teeme me seda 2-3 päeva jooksul.

Sageli aga ei ole lähte- või sihtkohas lennuvälja; sellisel juhul on õhutransport keeruka multimodaalse veo osa. Meie managerid korraldavad kogu protsessi, valivad optimaalse marsruudi minimaalsete kulutuste ja seisakutega, vormistavad vajalikud dokumendid ja vajaduse korral kindlustused.

Multimodaalse veo (koos õhuveoga) tellimine ühest ettevõttest võimaldab teil aega ja raha kokku hoida. Me tagame soodsa kindlustuse, dokumentide koostamise kooskõlas kõigi nõuete ja standarditega ning maksimaalselt kiire tollivormistuse.

Sõltuvalt veose omadustest ja pakendist on võimalik veose parameetrite arvutus vastavalt tegelikule või mahukaalule.

Saadetise kättesaamise võimalused

 • Kohaletoimetamine aadressi järgi;
 • Järeletulek lennujaama;
 • Kättesaamine terminalist.

Pange tähele: kättesaamisel lennujaamast maksab saaja kõik maksud ja laadimistööd ise kinni vastavalt kehtivatele tariifidele.

Te ei pea muretsema oma saadetise tarnetähtaja ja säilimise pärast – kogu protsessi kontrollivad spetsialistid. Te saate igal ajal küsida oma lasti asukohta.

Kuidas tellida kaubavedu õhutransordiga?

Selleks et saaksite vormistada kaubaveo ja saada hinnapäringu, palun pöörduge meie spetsialistide poole.
Ma vôtame arvesse kôik kliendi soovid ja täidame iga veoteenuse talutava/vastuvôetava hinna eest.koos LVR-ga iga kaup saab kohaletoimetatud ôigeks ajaks ja turvaliselt.