LVR Technology and Logistic OÜ

Koondkoormate rahvusvahelised veod

Koondkoormate rahvusvahelised veod

Koondkoormate rahvusvaheline vedu ettevõttelt LVR Technology and Logistic OÜ on mugav teenus konsolideeritud veoks mis tahes suunal Euroopast Vene Föderatsiooni ja SRÜ riikidesse. Töötame iga kliendi jaoks välja optimaalse marsruudi, et toimetada veos kohale viivituste ja liigsete kulutusteta. Teie veos on kõigil veoetappidel meie vastutusel.

Eesti ettevõte LVR Technology and Logistic OÜ toimetab kaupu kõigisse Balti riikidesse, SRÜ riikidesse, Euroopasse ja Venemaale. Alates 2019. aastast aitame oma klientidel transportida igat liiki saadetisi kaaluga alates 0,1 kilogrammist. Transpordiliik määratakse sõltuvalt suunast ja kauba karakterikutest: pakume vedu raudtee-, õhu-, mere- ja autotranspordiga. Teekonna erinevatel etappidel on võimalikud kombineeritud variandid. Veo marsruut, pakend, transpordiliigid ja veohind määratakse kindlaks iga kliendi jaoks individuaalselt.

Me mõistame, et enamusele meie klientidest on tähtis kohaletoimetamise kiirus. Seepärast arvutame kohe välja kõik logistika variandid, et saaksite saadetise kätte võimalikult kiiresti.

Millised on konsolideeritud veo eelised?

Väikeste saadetiste vedamisel on optimaalne lahendus koond- või osakoormate vedu. Te ei pea maksma terve veoki või konteineri eest: need täidetakse ka teiste tellijate tellimustega ja iga klient maksab ainult oma saadetise eest. Seepärast on konsolideeritud veoste linnadevaheline ja rahvusvaheline kohaletoimetamine populaarne teenus füüsiliste isikute ja erinevates tootmisharudes tegutsevate väikeettevõtete seas.

Tarneaeg varieerub sõltuvalt sellest, kui kiiresti veok tellimustega täidetakse. Seejuures saate individuaalse veoga võrreldes oluliselt säästa. Me tagame, et võtame arvesse kõiki teie saadetise eripärasid ja kindlustame selle veoks ja hoiustamiseks sobivad tingimused.

Te maksate ainult oma aluse eest veokis, furgoonis või konteineris ja veos jõuab määratud tähtajaks, tervelt ja puutumatult kohale. Koorma kogumise ajaks võtame veose lattu vastutavale hoiule ja tagame kõik vajalikud tingimused (temperatuur, niiskus jne).

Partii kohaletoimetamise etapid:

 • Toimetamine konsolideeritud lattu (kõikjalt Euroopast Vene Föderatsiooni, aga ka SRÜ riikidesse);
 • Ladustamine, saatmiseks ettevalmistamine, töötlemine ja pakkimine;
 • Nõutavate dokumentide vormistamine;
 • Vajaduse korral tollivormistus;
 • Sihtkohta toimetamine.

Kogu protsessi korraldavad ja kontrollivad professionaalsed ja kaubavedude valdkonnas pikaajaliste kogemustega töötajad. Meie laitmatu töö eest vastutavad laotöötajad, autojuhid, juhid ja logistikud on oma ala spetsialistid.

Ettevõtte LVR Technology and Logistic OÜ eelised:

 • Optimaalse tarnevariandi ja -marsruudi valimine tulenevalt veetava veose omadustest, tarnetähtaegadest, eelarvest ja teistest nüanssidest;
 • Võimalus korraldada kohaletoimetamine mis tahes transpordiliikidega;
 • Konkurentsivõimelised hinnad ning suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe;
 • Mugav minimaalsete kuludega logistika: meil on Eestis kaks ladu (üks neist tolliladu), üks Leedus ja kaks Venemaal (Moskvas ja Peterburis);
 • Teabetugi: te saate igal ajal pärida kauba asukoha kohta, küsida fotosid, vajaduse korral lasta veose kaaluda, tähistust muuta, kauba ümber komplekteerida jms;
 • Tähtaegse kohaletoimetamise garantii;
 • Autovedaja vastutuskindlustuse (CMR) teenus on hinna sees; kliendi soovil saab vormistada lisakindluse kogu veose väärtuse ulatuses;
 • Abi dokumentaalse toega.

Koondveoste veo iseärasused

Konsolideeritud veoste tarneaeg sõltub saadetise tüübist, transpordiliigist, marsruudi kestusest, individuaalse toe vajadusest, saadetiste koguarvust veovahendis, laos hoiustamise ajast ja tollidokumentide vormistamise ajast.

Näiteks koondveose toimetamine Berliinist Peterburgi võtab aega 7-10 päeva (4-5 päeva Tallinna lattu ja veel 3-5 päeva Peterburgi). Eraldi kohaletoimetamisele mööda sama marsruuti kulub 3-5 päeva (2-3 päeva Tallinna ja veel 1-2 päeva Peterburgi).

Teeme igal juhul kõik endast oleneva, et klient saaks saadetise kätte lühima võimaliku ajaga.

Koondveoste vedu Euroopast Venemaale ja SRÜ riikidesse

Koondveoste toimetamine Venemaale (Tellija leping)

Tänu vajalikule taristule konsolideerime kaubad lähteriigis, vajaduse korral pakime need täiendavalt, teeme laadimistöid, koostame dokumendid ja tegeleme tollivormistusega. Seejärel saadame kauba tellija soovil kas õhu-, auto-, mere- või raudteetranspordiga meie terminali Eestis Tallinnas, kust sõidavad igal nädalal välja autod koondveostega erinevatesse tolliterminalidesse Vene Föderatsioonis (Pihkva, Leningradi ja Moskva oblast). Teistesse Venemaa piirkondadesse toimetame veose tellija soovil saaja ukseni Venemaa sisetranspordiga.

Koondveoste toimetamine Venemaale (Meie leping)

Saame pakkuda koondveoste toimetamist kõikjalt maailmast Venemaale oma lepinguga.

Koondveoste veo vormistamine

Koondveoste veo vormistamiseks pöörduge meie poole. Meie managerid kooskõlastavad kõik veo- ja hoiutingimused. Seejärel sõlmime lepingu, arvestades kõiki vedu ja veost puudutavaid üksikasju. Sel etapil vastutame teie veose hoiustamise eest meie. Vajaduse korral tellige täiendavaid kindlustusteenuseid. Teie saadetis võetakse töösse kohe pärast kõiki kooskõlastusi.

Koondveose kohaletoimetamise hind

Kohaletoimetamise hind arvutatakse iga konkreetse tellimuse jaoks eraldi. Hinna teada saamiseks või küsimuste korral pöörduge meie manageride poole. Oleme koostööle avatud ja valmis lahendama kõik kaubavedudega seotud ülesanded – nii tüüpilised kui ebastandardsed.

Kuidas tellida koondkoorma vedu?

Selleks et saaksite vormistada kaubaveo ja saada hinnapäringu, palun pöörduge meie spetsialistide poole.
Ma vôtame arvesse kôik kliendi soovid ja täidame iga veoteenuse talutava/vastuvôetava hinna eest.koos LVR-ga iga kaup saab kohaletoimetatud ôigeks ajaks ja turvaliselt.